Týden hokeje

 

Datum:

Pátek 26. ledna od 14.15 hod.

Místo:

Ice Arena

Adresa:

Tupolevova 669, Praha 18-Letňany

Popis akce:

Máte doma aktivní ratolest? Přemýšleli jste o tom, že by se mohlo stát potencionálním Letcem, ale nevíte, kdy by mělo s hokejem začít? V pátek 26. ledna bude v Letňanech už třetí ročník akce Týden hokeje, který je součástí projektu Pojď hrát hokej, zaštítěného Českým svazem ledního hokeje. Vítáni jsou všechny děti, tak neváhejte. Stejně jako loni v září se můžete těšit na spoustu zábavy.

www: http://www.hcletci.cz/clanek.asp?id=Tyden-hokeje-potreti-Privedte-deti-za-zabavou-na-lede-1125

Veletrh For Decor & Home

 

Datum:

Čtvrtek 18. až sobota 20. ledna

Místo:

Výstaviště PVA Expo Praha

Adresa:

Beranových 667, Praha 18-Letňany

Popis akce:

 

Hlavní roli bude tentokrát hrát tematika jarních dekorací, svátek sv. Valentýna a Velikonoc. K vidění bude ale i dárkové zboží a dekorace s celoročním uplatněním.

Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Na své si přijdou i milovníci dekorací, kteří se mohou inspirovat novinkami, trendy a aktuálními kolekcemi. Přední čeští profesionálové připravují pro návštěvníky zajímavý doprovodný program.

www:

www.fordecor.cz

Zimní nábor do fotbalové akademie (v hale)

 

Datum:

Čtvrtek 18. ledna 15.30 až 16.30 hod.

Místo:

tělocvična v Třinecké

Adresa:

Třinecká 650, Praha 18-Letňany

Popis akce:

Také v zimním období pořádá Fotbalová akademie Letňany nábor a tréninky pro chlapce a dívky ve věku od pěti do osmi let: vždy úterky a čtvrtky odpoledne od 15.30 do 16.30 hod. pod vedením profesionálního trenéra Pavla Mráze. Zimní část cyklu běží v tělocvičně v Třinecké ul. od ledna do poloviny března 2018.

www:

 

Jste zde: Úvod > Kulturní a sportovní akce