Veletrh For Arch

 

Datum:

Úterý 18. až sobota 22. září

Místo:

Výstaviště PVA Expo Praha

Adresa:

Beranových 667, Praha 18-Letňany

Popis akce:

Chystáte se stavět, nebo rekonstruovat? Inspirujte se na největším a nejdéle probíhajícím mezinárodním stavebním veletrhu v České republice FOR ARCH.

Již po devětadvacáté je září synonymem pro veletrh FOR ARCH. Největší stavební veletrh v ČR se v Letňanech uskuteční od úterý 18. září do soboty 22. září 2018.

Dozvíte se zde od A do Z vše k plánované stavbě či rekonstrukci vašeho domu. Odborníci poradí také se zabezpečením objektů, vytápěním i výběrem bazénu či sauny.

Máte otázky? Pro odpovědi zamiřte za odborníky do oblíbených poradenských center. FOR ARCH letos myslí i na malé návštěvníky. Ti se v sobotu budou moci zapojit do programu Řemeslo dětem. V Hale 6 si pod dozorem lektorů vyzkouší, jak vypadá práce řemeslníků. Hotový výrobek si pak jako suvenýr odnesou domů.

Rodiče jistě potěší také bezplatné hlídání dětí starších 3 let v dětském koutku. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

www: http://www.forarch.cz

Nábor do fotbalové akademie

 

Datum:

Úterý 25. září 15.30 až 16.45 hod.

Místo:

hřiště u ZŠ Tupolevova

Adresa:

Dobratická ul., Praha 18-Letňany

Popis akce:

Fotbalová akademie Letňany pořádá nábor a tréninky pro chlapce a dívky ve věku od čtyř do osmi let: vždy úterky a čtvrtky odpoledne pod vedením profesionálního trenéra Pavla Mráze, tel. 773 009 289.

Fotbalová akademie Letňany pokračuje v jarním období na hřišti s umělým trávníkem při ZŠ Tupolevova.

www:

Letňanské pivobraní

 

Datum:

Pátek 21. a sobota 22. září

Místo:

Stará Náves

Adresa:

Praha 18-Letňany

Popis akce:

Celkem dvanáct pivovarů představí svoji produkci na tradičních letňanských slavnostech piva. Přijďte v pátek 21. září 2018 od 16 hodin a v sobotu 22. září od 12.45 hod. na Starou Náves! Kromě bohaté nabídky piva tu čeká i zajímavý doprovodný program. Nudit se nebudou ani vaše děti.

Na páteční odpoledne je připravena pohádka divadélka Romaneto, po ní vystoupí skupiny So Fine, Holokrci a Spejbl´s Helprs AC/DC Revival.

Sobotní program začne krátce po poledni pohádkou a scénkou plnou napětí a šermu Vilém, loupežník pana krále. Děti potěší vystoupení Václava Upíra Krejčího, teenagery pak footbag - freestylová show Honzy Webera, k tanci i poslechu zahraje skupina Žízeň Litvínov či dívčí skupina Holki, vrcholem sobotního programu bude koncert Marka Ztraceného a závěrečný ohňostroj.

Připraveny jsou tradičně i kreativní dílny klubu Slunečnice, soutěže pro děti a dospělé, charitativní tombola, body painting, atrakce atd. Vstup je volný.

www: http://www.letnany.cz/pivobrani%2D2018/a-1118
Jste zde: Úvod > Kulturní a sportovní akce