Po rodičovské do práce: workshop ve středu 21. března na radnici

PO RODICOVSKE DO PRACEJste na rodičovské dovolené? Chystáte se na návrat do práce? Městská část Praha 18 Vás zve na workshop s názvem Po rodičovské do práce.

Uskuteční se ve středu 21. března od 17 hodin v obřadní síni radnice na adrese Bechyňská 639, Praha 18-Letňany.

Program:

slaďování pracovního a rodinného života * mikrojesle * dětské skupiny * pracovní úvazky * rekvalifikační kurzy a spousta dalších zajímavých témat.

Připraveno je i malé občerstvení!

Toužíte létat? Vaše první kroky by měly vést do aeroklubu

STR30 TOUZITE LETAT Cessna ChorvatskoLetecký provoz na letišti v Letňanech je nedílnou součástí koloritu obce, resp. městské části již několik desítek let. Aeroklub Letňany má na tomto provozu doslova lví podíl.

Není proto divu, že se v letecké škole zdejšího aeroklubu každoročně vycvičí desítky pilotů. Ačkoli to, po čem většina pilotů touží nejvíce, je samotné létání, musí každý z nich před usednutím do letounu získat a osvojit si rozsáhlé teoretické znalosti.

Týkají se nejen fyzikálních zákonů, jež udrží jejich letadla ve vzduchu. Letecký zákon, stejně tak jako navigace za letu, nebo radiotelefonní postupy jsou klíčové předměty, které zajišťují nejen bezpečnost pilota a posádky, ale i všech na zemi a v okolí letiště.

Číst dál: Toužíte létat? Vaše první kroky by měly vést do aeroklubu

Přijďte do PVA EXPO PRAHA za inspirací, sportem i zábavou

Navštivte největší jarní veletrhy bydlení, zahrad a designu v ČR

STR32 FOR HABITAT 2018 INFOVe dnech čtvrtek 22. března až neděle 25. března 2018 se na letňanském výstavišti uskuteční největší jarní veletrhy bydlení, zahrad a designu v ČR.

Inspiraci získáte od více než pěti set předních českých i zahraničních výrobců nábytku, doplňků, zahradních prvků a vybavení, interiérového a koupelnového designu. Souběh veletrhů FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY představí komplexní nabídku novinek a trendů pod jednou střechou.

Na místě se můžete zúčastnit soutěže o luxusní postel značky Materraso v hodnotě 175 tisíc Kč.

Více informací na www.forinterior.cz.

Číst dál: Přijďte do PVA EXPO PRAHA za inspirací, sportem i zábavou

Jste zde: Úvod