Řidiči, nepřehlédněte! Rezidenční karta bude platit i v červenci

STR19 PVA POUTAKNa letňanském letišti se uskuteční ve středu 4. července 2018 koncert skupiny Rolling Stones. I v době konání tohoto koncertu bude platit vjezdová rezidenční karta, kterou vydala MČ Praha 18.

Kartu si lze vyzvednout v úředních hodinách v podatelně Úřadu MČ Praha 18 v přízemí radnice, Bechyňská 639, Praha 18-Letňany.

Přesné informace k uzávěrám a k přijatým opatřením budou průběžně zveřejňovány v Letňanských listech, na webových stránkách www.letnany.cz a na facebooku Naše Letňany.

Žádáme tímto občany městské části Praha 18, aby si své rezidenční vjezdové karty včas vyzvedli, případně o této možnosti informovali ty spoluobčany, kteří nemají možnost informační kanály MČ sledovat.

Veškeré dotazy, týkající se rezidenčních vjezdových karet, je možno směřovat na vedoucí Odb. dopravy a životního prostřední ÚMČ Praha 18 Janu Káparovou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Vážení občané, rádi bychom vás požádali, abyste omezení, která bude třeba v souvislosti s pořádáním koncertů přijmout, respektovali a počítali s nimi při plánování svých aktivit. Návštěvníky akcí žádáme, aby svá vozidla zanechali doma a dali přednost městské hromadné dopravě, jejíž provoz bude v rizikových dnech posílen.

Věřte, že žádná ze složek, které se budou podílet na zachování klidu a pořádku v Letňanech, nechce občany MČ Praha 18 žádným způsobem šikanovat, naopak – všechny chtějí ochránit jejich bezpečí a majetek i veřejný pořádek.

Text Iveta Lojková, zástupkyně starosty

Foto Denis Postler

 

Rezidenční vjezdovou kartu může obdržet

Fyzická osoba, která má místo trvalého pobytu ve vymezené oblasti MČ Praha 18 (a to na základě předložení občanského průkazu a OTP vozidla, na které bude karta evidována);

Fyzická osoba, která je vlastníkem nemovitosti, nacházející se ve vymezené oblasti MČ Praha 18 (a to na základě předložení občanského průkazu, výpisu z katastru nemovitostí a OTP vozidla, na které bude karta evidována);

Fyzická osoba s nájemní smlouvou k pobytu ve vymezené oblasti MČ Praha 18 (a to na základě předložení občanského průkazu, nájemní smlouvy a OTP vozidla, na které bude karta evidována);

Právnická nebo fyzická osoba, která má sídlo nebo provozovnu ve vymezené oblasti MČ Praha 18 (a to na základě předložení dokladu o sídle firmy nebo provozovny a OTP vozidla, na které bude karta evidována).

Karta je nepřenosná a musí v ní být vyplněna registrační značka, jinak je neplatná!

 

Akce, které se v roce 2018 konají na Letišti Praha Letňany

Neděle 29. dubna 14 až 23.15 hod. Majáles a festival Utubering (konají se v jeden den)

Středa 13. června 15 až 23 hod. Koncert Ozzy Osbourne – Hollywood Vampires

Středa 20. června 15 až 23 hod. Koncert Iron Maiden

Středa 4. července 15 až 23 hod. Koncert skupiny Rolling Stones

Jste zde: Úvod > Doprava > Řidiči, nepřehlédněte! Rezidenční karta bude platit i v červenci