Seznamte se s naší Květou, je posedlá etiketou…

STR21 SEZNAMTE SE S NASI KVETOU 1Chtěli byste své děti nenásilnou formou naučit základům společenské výchovy, ale nevíte, jak na to? Vezměte je do divadla!

Tedy konkrétně na sérii divadelních představení, která bude v říjnu, listopadu a prosinci pořádat městská část pro Letňánky od 3 do 10 let.

Slepičky Květa a Evelína jsou kamarádky, které se vylíhly na jednom dvorku. A i když jsou každá úplně jiná, společně dětem ukážou, jak moc důležité je znát pravidla slušného chování. Protože jen díky jejich dodržování se nejen slepičky, ale i děti a dospělí cítí dobře v každodenních situacích a jejich společnost je příjemná všem okolo nich.

Naučná přestavení o slepičkách Květě a Evelíně v podání herců Divadélka Pod čepicí se budou konat vždy v sobotu odpoledne od 15 hodin v novém sále objektu Třinecká 650 v Letňanech.

Vstup do budovy bude umožněn zadním bezbariérových vchodem.

Číst dál: Seznamte se s naší Květou, je posedlá etiketou…

Zpíváte rádi? Zpívejte s Vycpálkovci!

STR21 VYCPALKOVCI LOGOChcete poznat příjemný kolektiv, zažít tvůrčí atmosféru na koncertech, být součástí sboru s duší i tradicí?

Smíšený sbor Josefa Vycpálka hledá NOVÉ ČLENY do všech hlasů, ženy i muže bez věkového omezení

- SOPRÁNY, ALTY, TENORY I BASY

Předchozí pěvecké zkušenosti ani znalost hudební teorie nejsou podmínkou. Možnost individuální hlasové výchovy a dalšího hudebního rozvoje pod vedením zkušených profesionálů. Máte-li chuť zpívat, přijďte!

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 776808033

Přijďte v pondělí 19. září do knihovny, hostem zde bude Miloň Čepelka

STR22 POZVANKA DO KNIHOVNY MiloňTo, že je letňanská knihovna vyhlášená nejen širokou nabídkou titulů, které si zde velcí i malí čtenáři mohou vypůjčit, ale i množstvím kulturně-společenských akcí, jež se tu konají, je notoricky známá skutečnost. Jak je patrné z nabídky na následujících několik týdnů, bude i v poslední třetině roku v knihovně hodně rušno.

Poprázdninový program knihovny zahajují dvě zajímavé akce výtvarnice Ivy Fukalové. Tou první bude výstava jejích ekošperků, která potrvá až do čtvrtka 6. října.

A proč právě eko šperky? Protože jsou prostě překrásné! Při pohledu na ně jen stěží uvěříte, že jsou vyrobeny z barevných hliníkových kapslí od kávy. A pokud šperky nenosíte, berte to jako tip na nevšední dárek pro vaše blízké.

Číst dál: Přijďte v pondělí 19. září do knihovny, hostem zde bude Miloň Čepelka

Jste zde: Úvod > Kultura