Cesta životem? V Letňanech ji zvládnete ve výpůjční době

STR25 CESTA ZIVOTEM 1Instalace i slavnostní vernisáž výstavy Cesta životem sice proběhla v letňanské knihovně již v prosinci, ale obrazy Bohunky Kohoutové si můžete prohlédnout až do konce ledna.

Stejně tak jako nápadité šperky z polymerové hmoty FIMO výtvarnice Jany Kocourkové, jejíž výstava byla o pár týdnů prodloužena.

V pondělí 6. února vás letňanské knihovnice pozvou na další cestu. V pořadu Cesta do Malého Tibetu vás zpěvačka, písničkářka, výtvarnice a cestovatelka Martina Trchová zavede do severní Indie, kde strávila jako dobrovolnice organizace Brontosauři šest týdnů.

Číst dál: Cesta životem? V Letňanech ji zvládnete ve výpůjční době

Povídání s Ivankou Devátou bylo milé a pohodové

STR25 IVANKA DEVATA

Den před sv. Mikulášem se v knihovně konalo setkání s Ivankou Devátou. Známá herečka a spisovatelka potěšila Letňanské svým typickým laskavým humorem.

-red-

Panelákoví fotři své publikum opět nezklamali

STR24 PANELAKOVI FOTRI IMG9692O tom, že se advent nemusí nutně nést jen ve vážné a dojímavé poloze, se přesvědčili na začátku prosince návštěvníci letňanského klubu Prostor.

Druhý prosincový večer tu byl totiž zasvěcen písničkovému humoru skupiny Panelákoví fotři. Pro neznalé - Fotři jsou skupinou muzikantů, hrající humorné, zábavné, recesistické až „srandistické“ písničky.

V Prostoru zahráli Fotři před známým publikem složeným ze skalních příznivců a z rodinných příslušníků pecky ze svého bohatého – klasického i dlouhými roky prověřeného - repertoáru. Celý koncert proběhl téměř v domácké atmosféře, v níž nepůsobila rušivě ani kritika artikulačních schopností skupiny, kterou si neodpustila manželka jednoho z hudebníků.

Číst dál: Panelákoví fotři své publikum opět nezklamali

Jste zde: Úvod > Kultura