Kinobus se představí na Staré Návsi už počátkem července

KINOBUS 2016 1Po roce opět zaparkuje v Letňanech kinobus Dopravního podniku hl. m. Prahy. Filmová představení se zde uskuteční již tradičně na Staré Návsi.

Promítat pod širým nebem se zde budou čtyři filmy během čtyř dnů, resp. večerů, a sice od pondělí 3. července do čtvrtka 6. července 2017. Začíná se vždy po setmění cca ve 21.30 hodin. Program na Staré Návsi:  3. 7. Lichožrouti, 4. 7. Rande naslepo, 5. 7. Kniha džunglí, 6. 7. Tehdy spolu.

Oblíbené pojízdné kino i tentokrát nabídne zhruba dvě stovky míst k sezení, bezplatnou půjčovnu dek a možnost zakoupení občerstvení.

Máte-li rádi atmosféru klasických letních kin, poznamenejte si uvedené termíny do svého prázdninového programu. Vstupné je dobrovolné.

Výtěžek ze vstupného bude předán Nadaci Nova, jež rozděluje svoji pomoc do čtyř oblastí (zdraví, domov, vzdělání, humanitární péče) a pomáhá dětem v každém věku až do 18 let, a to především v České republice.

Kinobus se postupně představí v těchto pražských lokalitách: Hůrka, Koloděje, Letňany, Košíře, Libuš, Čakovice (od pondělí 24. do čtvrtka 27. července na nám. Jiřího Berana), Hloubětín, koupaliště Ládví, Brumlovka, Klánovice, Bohnice, Vypich a Hlubočepy.

Kompletní program kinobusu: ZDE

http://www.dpp.cz/program-kinobusu-2017/

 

KINOBUS 2017 PLAKAT

KINOBUS 2016 2

KINOBUS 2016 3

Jste zde: Úvod > Kultura > Kinobus se představí na Staré Návsi už počátkem července