Robbie Williams nalákal do Letňan desetitisíce lidí

STR25 ROBBIE WILLIAMS LETNANY 1Dlouho očekávaný koncert krále popu, zpěváka Robbieho Williamse, proběhl 19. srpna 2017 na letňanském letišti.

Přípravy v areálu začaly už týden předem a dávaly tušit, že půjde o velkolepou podívanou. Podle pořadatelské agentury Live Nation se na koncert chystalo několik desítek tisíc lidí. A tyto odhady se naplnily i přes avizovanou nepřízeň počasí.

Letňany podobné obří akce však již zažily, a tak zdejší obyvatele nápor návštěvníků ani dopravní opatření nepřekvapily – jako v předchozích případech byl od 10 hodin dopoledne umožněn vjezd automobilem do obydlené části Letňan pouze rezidentům.

Samotnou akci, která se konala jen pár dnů po teroristických útocích ve Španělsku, doprovázela zvýšená bezpečnostní opatření Policie ČR a Městské policie hl. m. Prahy. Areál byl pro návštěvníky otevřen již od 16 hodin, aby se u vstupů netvořily příliš dlouhé fronty.

Koncert, na kterém Williams nejenže představil písně ze své desky The Heavy Entertainment Show, ale hlavně zazpíval i staré slavné hity, začínal v podvečer vystoupením britského synthpopového dua Erasure.

V průběhu celého večera zaznělo mnoho hitů, diváci se skvěle bavili a na letňanském letišti panovala skvělá atmosféra, kterou neovlivnilo ani chladnější podmračené počasí. Opět se ukázalo, proč organizátoři koncertů i umělci stále častěji a rádi míří do Letňan.

Text Kateřina Kristeková

Foto agentura Live Nation


STR25 ROBBIE WILLIAMS LETNANY 2

Jste zde: Úvod > Kultura > Robbie Williams nalákal do Letňan desetitisíce lidí