Pondělky v knihovně: tanec svalů a písničky s nádechem tajemna

STR26 VIEWEGH 2Rádi čtete? A patří mezi vaše oblíbence i současní čeští autoři? Pak vás jistě potěší, že dalším spisovatelem, s nímž se můžete ve zdejší knihovně osobně setkat, je Michal Viewegh.

Pan Viewegh přijede do Letňan už potřetí, a to jedenáct let od prvního letňanského autorského čtení a přesně deset let od své druhé návštěvy (24. 10. 2007).

Svoji současnou tvorbu představí v pondělí 23. října od 17.30 hod. Nenechte si ujít setkání se známým českým spisovatelem!

Víte, co je kineziologie? A jak vypadá tanec svalů? Pokud vás kineziologie zajímá a chtěli byste se o ní dozvědět trochu víc, přijďte do knihovny v pondělí 30. října v 17.30 hod.

STR26 HEIDENREICHOVALektorka Jana Heidenreichová vám vysvětlí, co kineziologie je i jak se využívá svalový test při odbloku. Naučíte se tanec svalů, který vyrovná energie, a doplňující cvičení pomáhající při stresu. Na sebe si vezměte pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, a přineste si zápisník a tužku.

Ve čtvrtek 2. listopadu od 16 hodin proběhne v dětské části knihovny předání cen nejúspěšnějším čtenářům soutěže O nejpilnějšího čtenáře školního roku 2016/17.

Jen čtyři dny na to, v pondělí 6. listopadu od 17.30 hod., zazní v knihovně písničky s nádechem tajemna k zamyšlení i jen tak k poslouchání v podání Lenky Suchomelové – Amelanchy.

Písničkářku s magickým altem, která se pohybuje na pomezí šansonu a folku, skládá texty a hudbu, a navíc hraje na kytaru, bude doprovázet multiinstrumentalista Petr Suchomel (zpěv, kytara, klavír, zobcové flétny). Přijďte prožít příjemný večer s neopakovatelnou atmosférou!

Až do 9. listopadu můžete ve zdejší knihovně zhlédnout výstavy výtvarnic Veroniky Libichové a Jitky Veselé. Obrázky a dekorace tvořené technikou découpage či Šperky s elementy Swarovski zaujmou určitě nejen dívky a ženy. Kromě toho zde bude k vidění i výstava Originální textilní obaly na knihy výtvarnice Moniky Hudecové, https://www.facebook.com/ObrazyMonA, ta však pouze do 31. října.

Vstup na všechny akce ZDARMA!

Podklady Knihovny MČ Praha 18 zpracovala –red–

Foto archiv knihovny


STR26 DEKORACE

Jste zde: Úvod > Kultura > Pondělky v knihovně: tanec svalů a písničky s nádechem tajemna