Dračí jeskyně v novém

STR26 DRACI JESKYNE V NOVEMLetňanský klub Dračí jeskyně se po letech působení v Křivoklátské 285 přestěhoval před pár dny do nových prostor v Bechyňské 640, a tak jsme jeho manažeru Tondovi položili pár otázek.

Proč jste se vůbec stěhovali, Křivoklátská už vám byla malá?

Do nového jsme se stěhovali z důvodu lepšího rozložení prostoru a lepších finančních podmínek. Momentálně máme k dispozici tři místnosti vybavené osmi stoly pro čtyři lidi na hraní nejrůznějších her a dvěma stoly 6“x4“ s židlemi pro hraní „wargamingových“ her. Novým nábytkem jsme vybavili i zázemí obchodu – byla tam nainstalována nová vzduchotechnika pro lepší cirkulaci vzduchu, aby se u nás dalo při větších akcích dobře dýchat. Mimo jiné tu máme k dispozici i projektor s plátnem.

Přichystali jste pro příznivce karetních her a klubu něco nového?

V těchto dnech pracujeme na aktualizaci našich nových webových stránek a rozšiřování sortimentu obchodu. Standardně nabízíme bezplatné příjemné posezení pro hraní různých her, ať už těch, které si sami přinesete, nebo těch, které si u nás koupíte nebo vypůjčíte. O víkendech opět pořádáme Magic: the Gathering turnaje a během týdne nabízíme zmíněnou možnost volného hraní.

Další informace o činnosti klubu nejdete na webových stránkách www.dracijeskyne.cz.

Text a foto Olaf Deutsch

Jste zde: Úvod > Kultura > Dračí jeskyně v novém