Za krásami hor do Prostoru v Křivoklátské

STR27 BINDERSvou kolekci fotografií z Krkonoš představil v sobotu 30. září 2017 na vernisáži výstavy Krásy hor, pořádané v klubu Prostor, fotograf Marcel Binder.

Rodilý Moravák pobýval již od čtyř let ve Špindlerově Mlýně, kde také začal fotografovat. Svou první zrcadlovku Nikon si pořídil v roce 2011, z makro snímků, s nimiž začínal, ale po čase přesedlal na krajinu, a té už zůstal věrný.

Jak o sobě Marcel na své webové stránce píše, je milovníkem hor a neváhá za jakéhokoliv počasí vyšlápnout kus cesty za svým „dílem“. Vedle krkonošských vrcholků, které s oblibou fotí především v zimě, jsou častými cíli jeho pochůzek i horské potůčky či vodopády. Rád chodí i na Harrachovy kameny, kde už strávil nejednu letní či zimní noc čekáním na východ nebo západ slunce.

Jako fotograf výstavu Krásy hor v letňanském klubu Prostor vřele doporučuji. Jsem rád, že jsem měl možnost tyto krásné záběry z Krkonoš, které mám osobně velmi rád, vidět.

Výstavu Krásy hor můžete zhlédnout do 31. 12. 2017, další fotky Marcela Bindera pak kdykoliv na stránkách www.macabinder.

cz.

Text a foto Olaf Deutsch

 

STR27 ZA KRASAMI HOR vernisáž 2 ZUZENO

Jste zde: Úvod > Kultura > Za krásami hor do Prostoru v Křivoklátské