Koncert Iron Maiden: brány areálu se otevřou v 16 hodin

im-logo5 1Britská heavymetalová legenda Iron Maiden dnes vystoupí na letišti v Letňanech. V roli předkapel se představí The Raven Age a Killswitch Engage.

Koncert se koná v rámci evropského turné s názvem Legacy Of The Beast World Tour, která začalo v estonské metropoli Tallinnu 26. května 2018. Do České republiky se Iron Maiden vrací po dvou letech po úspěšném celosvětovém turné v letech 2016 až 2017 na podporu svého alba The Book of Souls.

Koncept nového turné Legacy Of The Beast World Tour byl inspirován mobilní hrou Iron Maiden a stejnojmennou komiksovou knihou, proto bude scéna obsahovat řadu různých, ale vzájemně propojených světů. Na koncertu zazní především skladby z osmdesátých let s několika překvapeními z pozdějších alb.

Poslední pražský koncert Iron Maiden v červenci předloňského roku na stadionu Slavie ve vršovickém Edenu navštívilo necelých 30 tisíc lidí. Iron Maiden jsou považováni za jednu z nejvlivnějších metalových kapel. Prodali téměř 90 milionů alb a odehráli více než dva tisíce vystoupení v 58 zemích po celém světě. Doposud vydali 16 studiových desek.

Brány areálu se otevřou v 16 hodin. Kvůli koncertu budou celý den uzavřeny některé ulice v okolí Letiště Letňany. Po metalové show bude městská hromadná doprava posílena na všech linkách.

(dp) s využitím int

Jste zde: Úvod > Kultura > Koncert Iron Maiden: brány areálu se otevřou v 16 hodin