Stříbrné vánoční dny v PVA EXPO PRAHA

FB SVD 2017 INFOTaké letos před Vánoci můžete v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech vybírat z tisíce originálních tipů na vánoční dárky. Od čtvrtka 7. prosince do neděle 10. prosince 2017 se zde totiž uskuteční oblíbený předvánoční veletrh Stříbrné vánoční dny.

Součástí akce bude i letos projekt Pomáháme dětem o Vánocích. Chcete-li rozdat radost, nezapomeňte doma malý dárek pro děti z Klokánku, který můžete na veletrhu nechat pod Stromem splněných přání. V sobotu pak veletrh doplní vánoční bezlepkový trh.

Stříbrné vánoční dny představí více než 300 vystavovatelů. Návštěvníci tak budou moci vybírat z tisíců dárků, a to od drobného dárkového zboží přes kosmetiku, hračky, sportovní potřeby, módu a dekorace až po nápoje a potraviny. Veletrh nabídne 4 speciální sekce – Fashion zónu, Český jarmark, Vánoční hody a Sportovní a zážitkovou zónu. To vše v sobotu doplní Vánoční bezlepkový trh, který pořádá Společnost pro bezlepkovou dietu z.s.

Veletrh však není jen o nákupech, ale i o příjemné atmosféře a pomoci druhým. Návštěvníci budou moci i letos udělat radost dětem z Klokánku a přinést jim dárek pod Strom splněných přání. O doprovodný program se postarají desítky mladých umělců s tanečními, pěveckými i sportovními vystoupeními. Ty na veletrhu spojuje projekt Pomáháme dětem o Vánocích, který sdružuje tři charitativní projekty: ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK.

Stříbrné vánoční dny se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 7. do 10. prosince 2017 od 10 do 18 hodin. Parkování pro návštěvníky zdarma.

Více na www.vanocnidny.cz.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Stříbrné vánoční dny v PVA EXPO PRAHA