Začíná veletrh jarních dekorací

STR30 FORDECOR 2018 INFOAreál PVA EXPO PRAHA chystá i na zimní měsíce zajímavé veletrhy. V lednu se letňanské výstaviště promění v ráj dekorací. Veletrh FOR DECOR & HOME vám předá spoustu tipů a nápadů na jarní výzdobu vašich domovů. Únor pak bude patřit úspornému bydlení a dřevostavbám.

FOR DECOR & HOME nabídne inspiraci na svátek sv. Valentýna i Velikonoce

V polovině ledna se opět uskuteční oblíbený veletrh dekorací a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Hlavní roli bude tentokrát hrát tematika jarních dekorací, svátek sv. Valentýna a Velikonoc. K vidění bude ale i dárkové zboží a dekorace s celoročním uplatněním.

Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Na své si přijdou i milovníci dekorací, kteří se mohou inspirovat novinkami, trendy a aktuálními kolekcemi. Přední čeští profesionálové připravují pro návštěvníky zajímavý doprovodný program. To vše od 18. do 20. ledna 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Více informací najdete na www.fordecor.cz.

 

Kompletní informace o úsporném bydlení a dřevostavbách získáte v únoru v PVA EXPO PRAHA

Bydlení se státní dotací, konference a renomované Poradenské centrum – to vše najdou návštěvníci na šestém ročníku veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Veletrh bude mít letos dvě hlavní témata. Prvním z nich je život v pasivním domě, návštěvníci tak získají cenné zkušenosti od majitelů pasivních domů.

Druhým tématem jsou zdroje tepla se zaměřením zejména na ty alternativní. Návštěvníci se mohou těšit na Poradenské centrum, které bude návštěvníkům k dispozici po celou dobu veletrhu.

Vše týkající se dřevěných staveb, konstrukcí a výrobků včetně zpracování dřeva nabídne třetí ročník veletrhu CESTY DŘEVA. I ten přichystal pro návštěvníky poradenská centra. Zajímavý vzdělávací program je však připraven i pro nejmenší návštěvníky. Děti si budou moci vyzkoušet interaktivní dřevěné pomůcky určené pro environmentální výchovu a lesní pedagogiku. Připravena bude i naučná stezka.

Oba veletrhy se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 8. do 10. února 2018.

Více informací najdete na www.forpasiv.cz a www.cesty-dreva.cz.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Začíná veletrh jarních dekorací