V Tvrdého ulici je Ostrůvek pokladů

STR16 V TVRDEHO ULICI 1Pro děti ve věku od dvou do šesti let je určen nový dětský klub Ostrůvek pokladů, který sídlí v Tvrdého 643. Každý všední den od 7.30 do 11.30 hod. nabízí dopolední školičku, během níž se o děti stará kvalifikovaný pedagog.

Ten s dětmi pracuje podle vzdělávacího programu a zohledňuje individuální potřeby každého z nich. Kapacita dopolední školičky je osm dětí, takže je nutno se k docházce přihlásit. Školička je v provozu i během letních prázdnin.

Každé pondělí odpoledne je pro veřejnost otevřena herna, během níž mohou přijít rodiče s dětmi a za poplatek si v klubu hrát. V této době není připraven program, za své ratolesti zodpovídají rodiče.

Od úterý do čtvrtka probíhají v klubu zájmové kroužky pro mladší i starší děti – v úterý je to například kroužek angličtiny, ve středu logopedický kroužek Povídálek, který je plný veselých říkanek, pohádek, písniček, her se slovíčky a pro předškoláky je doplněn také o grafomotorická cvičení, a ve čtvrtek kroužek Tvoření pro šikovné ručičky. Během něj si děti vyzkoušejí tvoření a malování s využitím různých – mnohdy netradičních – postupů a materiálů.

Dále klub organizuje akce pro rodiče s dětmi, je možno se domluvit i na pořádání soukromé akce s prostorách klubu.

Veškeré informace včetně ceníku můžete získat na webových stránkách www.ostruvek-pokladu.webnode.cz, nebo na telefonním čísle 723 528 181, příp. na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo prostřednictvím Facebooku.

Text a foto Pavla Fritzscheová


STR16 V TVRDEHO ULICI 2

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > V Tvrdého ulici je Ostrůvek pokladů