FOR FISHING: čtyřdenní svátek rybářů vypukne již tento týden

FOR FISHING 2018 INFOSezonu rybaření otevře historicky největší rybářský veletrh FOR FISHING. Jeho devátý ročník zaplní od čtvrtka 15. února do neděle 18. února 2018 celkem pět hal výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Zastoupeny budou všechny významné firmy z oboru. K vidění i ke koupi tak budou produkty od více než tisícovky rybářských značek. Poprvé v České republice uvidí všichni příchozí rybáři obří prosklené akvárium AQUA-DEMO. A u toho nesmíte chybět!

Čtyřdenní svátek všech rybářů vypukne ve čtvrtek 15. února 2018. Na všechny nadšené rybáře čeká největší akce svého druhu v České republice s celkem pěti výstavními halami – z toho čtyři budou prodejní a jedna neprodejní. Celkem 16 000 m2 bude nabitých novinkami od nejvýznamnějších firem z oboru rybaření.

Na své si tak přijde opravdu každý – zastoupeny budou všechny rybolovné techniky. Hala 6 se letos poprvé promění v přívlačovou arénu. K vidění tam bude obří akvárium o rozměrech 8x 3 metry plné ryb, ve kterém budou po celou dobu veletrhu probíhat prezentace rybářských firem.

Více informací najdete na www.forfishing.cz.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > FOR FISHING: čtyřdenní svátek rybářů vypukne již tento týden