Aktuální trendy v e-mobilitě představí FOR INDUSTRY

STR30 FOR INDUSTRY 2018 INFOVíte, že pro letošní rok předpokládají odborníci další velký posun v rozvoji elektromobility, převážně pak ve zvýšení dojezdových vzdáleností vozů?

Podle Asociace elektromobility a inovativních technologií jezdí po českých silnicích již více než 1.300 elektromobilů a dalších skoro 600 elektromobilů v kategorie plug-in hybrid. Meziročně vzrostl počet prodaných automobilů na alternativní pohony na českém trhu téměř o 40 % a pokračování rostoucího zájmu o vozy na elektrický či hybridní pohon lze předpokládat i v letošním roce.

Zájem podporují státní dotace, výhodné parkování a s plánovaným zavedením nízkoemisních zón i možnost zajet s autem až do center měst.

Nenechte si ujít pražskou přehlídku novinek v e-mobilitě

Ve dnech 15. až 18. května 2018 budou na mezinárodním průmyslovém veletrhu FOR INDUSTRY k vidění aktuální modely elektromobilů TESLA, dále vozidla největšího světového výrobce elektromobilů BYD, konkrétně modelu e6 z kategorie MPV, který je určen pro podnikové flotily, novinkou bude také dlouho očekávaný nový model vozu Nissan Leaf.

„Návštěvníci si budou moci detailně prohlédnout dostupné elektromobily od užitkových po luxusní modely. Výstaviště PVA EXPO PRAHA však nabídne i venkovní plochu pro zkušební jízdy, kde očekáváme opravdu velký zájem veřejnosti,“ doplňuje Vanda Petrov, ředitelka obchodního týmu veletrhu.

K rozvoji dochází také v oblasti infrastruktury pro elektromobily, na průmyslových veletrzích proto budou k vidění moderní technologie pro dobíjení elektromobilů.

Více informací o veletrhu najdete na www.forindustry.cz.

Strojírenský veletrh i letos doplní FOR JOBS

Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude konat ve dnech 15. a 16. května 2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ.

Více informací o akci najdete na www.forjobs.cz.

Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY i akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Aktuální trendy v e-mobilitě představí FOR INDUSTRY