Léto a podzim s PVA EXPO PRAHA: Čím potěšit rodinu nebo uspokojit gurmánské chutě?

STR32 VYSTAVISTE VSTUPLetňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA ročně navštíví více než 800 tisíc lidí z celé Evropy. Po úspěšném jarním programu plánuje poutavými akcemi nabitý podzim. Zahálet se ale nebude ani v letních měsících, kdy si přijdou na své milovníci stanování i vědy.

Co byste si tedy neměli nechat ujít?

Pokud máte doma vědátory, nebo přemýšlíte, čím nadchnout a zabavit děti i vnoučata, pak byste neměli chybět na třídenním Veletrhu vědy, který se v PVA EXPO PRAHA koná od čtvrtka 7. června 2018. K vidění budou například superpočítače, návštěvníci si budou moci prohlédnout cvičný proudový letoun nebo vyzkoušet experiment.

Kdo má spíš než k vědě blízko k přírodě, ocení Výstavu stanů a vybavení do přírody, která se v areálu koná od pátku 1. června do neděle 19. srpna 2018. Na této akci lze nejen vybírat z nepřeberného množství produktů a značek, ale také si vše vyzkoušet a ještě se o nejvhodnějším výběru poradit s odborníky.

„Blížící se podzimní program v PVA EXPO PRAHA nabídne širokou paletu akcí. Již ve dnech úterý 18. září až sobota 22. září proběhne největší stavební veletrh v Česku FOR ARCH, který patří do evropské špičky. Kdo se raději oddává zkoumání lahodných exotických, ale i poctivých domácích chutí a baví ho poznávat novinky ze světa pohostinství, má možnost vychutnat si ve dnech čtvrtek 4. října až neděle 7. října veletrh FOR GASTRO & HOTEL,“ řekl obchodní a marketingový ředitel ABF, a.s. Martin Přívětivý. K vidění budou špičkoví šéfkuchaři, nové trendy, produkty, ale například i Rolls-Royce mezi grilovací technikou.

„Hračičkové“, kteří se chtějí pobavit s celou rodinou, budou mít možnost na souběhu veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR

GAMES od čtvrtka 25. října do neděle 28. října. Právě na těchto akcích bude možné proniknout nejen do světa současných hraček a potřeb pro děti, ale také si zahrát nové hry a užít si mnoho interaktivní zábavy.

Spolu s podzimem se přiblíží vánoční svátky, k nimž patří nejen dárky, ale i výzdoba a dekorace. Milovníci Vánoc si tak mohou ve dnech čtvrtek 13. prosince až neděle 16. prosince přijít pro inspiraci na akci STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY.

 

PODZIMNÍ PROGRAM V PVA EXPO PRAHA

6. až 8. září  FOR DECOR & HOME

18. až 22. září  FOR ARCH

4. až 7. října  FOR INTERIOR, FOR GASTRO & HOTEL

25. až 28. října  FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES

15. až 18. listopadu  e-SALON

22. a 23. listopadu  CZECH TRAVEL MARKET

22. až 24. listopadu  FOR OPTIK

13. až 16. prosince  STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Více informací na www.pvaexpo.cz.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Léto a podzim s PVA EXPO PRAHA: Čím potěšit rodinu nebo uspokojit gurmánské chutě?