Slovo starosty (6/2017)

Milé čtenářky, vážení čtenáři, odvážní výletníci a cestovatelé,

KABICKY STAROSTA NOVAčas prázdnin, výletů a dovolených se příjemně přiblížil a my se můžeme o to více těšit na letní zážitky, ať už spojené s cestováním, či s prázdninovým lenošením, prostě takové, jaké má kdo rád. Já věřím, že léto využijete nejen k relaxaci, ale i k činnostem a pozitivním změnám, které vám přinesou radost i po prázdninách.

V létě platí nepříjemná úměra, že čas utíká rychleji než v zimě, přestože dny jsou delší. A o dovolené to platí minimálně trojnásob.

Proto vám přeji, ať váš prázdninový čas kráčí v akademickém pomalém tempu, abyste ho mohli vnímat a užívat naplno. Dětem přeji úspěšné zakončení školního roku, aby jejich prázdniny nebyly ničím rušeny. Těm, na které zbylo ne zrovna ideální vysvědčení, přeji tolerantní a chápavé rodiče. S posledním školním zvoněním blahopřeji pedagogům k zachování zdravého rozumu a přeji jim rychlou duševní regeneraci, aby si také oni náležitě užili své nekonečné prázdniny, či ještě lépe, aby se pro ně prázdninový čas alespoň na sedm týdnů zastavil.

Milí čtenáři, přeji vám všem léto nejen plné slunce, ale hlavně takové, jaké má podle vás být.

Ivan Kabický

starosta

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Slovo starosty > Slovo starosty (6/2017)