Ze starodávné kuchyně našich babiček

Originální akce probíhá od února v klubu seniorů. Jeho členky shromažďují zajímavé recepty, podle kterých vařily či pekly ony samy, případně jejich maminky, tchyně či babičky. O nejlepší recepty se letňanské kuchařky a cukrářky podělí i se čtenáři Letňanských listů.

–red–

Klub seniorů připravil na červen řadu akcí

STR12 SENIORI AKCE CERVENAni odchod do starobního důchodu nemusí být důvodem k tomu izolovat se od společnosti a sedět doma. Jak dokazují letňanští senioři, i v pokročilém věku lze žít aktivně. Minimálně každé úterý a čtvrtek.

Na červen pro ně vedení klubu připravilo celou řadu zajímavých akcí. Tou první byla přednáška Dr. Martina Potůčka na téma „Jak přimět politiky, aby sloužili veřejnosti“. Nasledoval výlet na Petřín a první nácvik na Seniorské sportovní hry, jichž se – stejně jako vloni – senioři v září zúčastní.

Číst dál: Klub seniorů připravil na červen řadu akcí

Klub seniorů má nové vedení

STR11 KLUB SENIORU POVEDE ZENAPo více než ročním působení ve vedení letňanského Klubu seniorů se v úterý 21. února se svými kolegy, kamarády a přáteli rozloučil jeho dosavadní předseda Petr Erben, který odjíždí na delší dobu do zahraničí.

Milé a neformální akce se za vedení městské části, s nímž pan Erben při výkonu své funkce úzce spolupracoval, zúčastnili i starosta Mgr. Ondřej Lněnička, místostarostka Iveta Lojková a vedoucí humanitního odboru Mgr. Markéta Kolářová.

Během odpoledne museli senioři učinit jedno velmi důležité rozhodnutí – najít za bývalého předsedu stejně kvalitní náhradu. Novou předsedkyní Klubu seniorů byla nakonec zvolena paní Marie Haliarská (na snímku). Přejeme jí, aby se jí dařilo a aby ji práce pro vrstevníky bavila a naplňovala!

S využitím podkladů Václava Kadeřábka připravila

–red–

Foto Miroslav Plasil

Rada seniorů hledá osobnost

Myslíte si, že máte organizační talent? Nudíte se doma? Baví Vás komunikovat, zařizovat zábavu pro ostatní a být tam, kde se něco děje? Pak jste právě Vy tou správnou osobou, kterou hledá Rada seniorů!

Stejně jako každá skupina potřebuje nějakou vůdčí osobnost, potřebují i letňanští senioři někoho, kdo by byl nejen tváří, ale i mozkem Rady seniorů. Někoho, kdo by společně se svými kolegy vymýšlel a organizoval program pro své vrstevníky – členy Klubu seniorů, ale zároveň radu reprezentoval při jednání se zástupci městské části, nejrůznějších právních subjektů a sdružení…

Číst dál: Rada seniorů hledá osobnost

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Z klubu seniorů