Slunce v klubu i v srdcích

Slunce-v-klubu-i-v-srdcich

V úterý 20. září nebylo v klubu seniorů jediné volné místo. Konalo se tu vystoupení pěveckého sboru Slunce z Unhoště.

Během odpoledne zaznělo vedle umělých také mnoho lidových písní, takže častokrát doplnily sbor i hlasy přítomných diváků. Kromě zpěvu si posluchači poslechli i několik sólových skladeb pro klavír a za brilantní výkon odměnili zrakově handicapovaného klavíristu nadšeným potleskem.

Závěr programu patřil úvodní písni z muzikálu Evita přednesené sbormistryní Ivanou Lojkovou. Také ona si vysloužila aplaus, a to jak za svůj zpěv, tak za přípravu celého programu. Po koncertu bylo pro účinkující i diváky připraveno bohaté občerstvení, jež zajistila MČ Praha 18. Nechyběla ani oblíbená tombola se zajímavými cenami, které věnovaly SK Prosek a agentura Gejzír. Ta darovala šest vstupenek na koncert Zlaté trumpety.

Hudební odpoledne se všem líbilo natolik, že se vedení obou klubů domluvilo na návštěvě letňanských seniorů v Unhošti. Bude tak možné nejen navázat nová přátelství, ale i porovnat aktivity a chod klubů. Vystoupení, které všechny přítomné potěšilo i zahřálo u srdce, mělo milý závěr - návštěvníci akce dostali na památku od členů sboru Slunce malá sluníčka.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na stránkách městské části v sekci Fotogalerie.

Text Iveta Lojková, zástupkyně starosty
Foto Tomáš Proněk

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Z klubu seniorů > Slunce v klubu i v srdcích