I letos začne koncem května úklid komunikací

STR20 I LETOS KONCEM KVETNA UKLID 2018Již tradičně se na přelomu května a června uskuteční v naší městské části komplexní úklid komunikací (KUK). Čisticí technika vyjede do ulic v pracovních dnech vždy od 8 do 15 hodin.

Ve všech šesti blocích budou sedm dnů předem rozmístěny přenosné dopravní značky, na kterých bude vyznačen termín čištění komunikace.

Veškeré informace o rozsahu bloků a termínech jejich čištění budou uveřejněny na webových stránkách městské části www.letnany.cz. nebo bude možné získat informace na telefonu 284 028 267. Stejně jako v předchozích letech bude komplexní úklid prováděn bez odtahů vozidel.

Vyčištění ulic je pro vedení MČ Praha 18 prioritou, a to hlavně s ohledem na jeho stálou snahu o zlepšování životního prostředí v Letňanech. Proto žádáme motoristy, aby respektovali dopravní značku Zákaz zastavení a svá vozidla přeparkovali.

Jistě je v možnostech všech motoristů, aby v tyto dny svá vozidla odvezli z čištěné lokality. Nerespektování dopravního značení bude důsledně kontrolováno a následně postihováno strážníky městské policie.

Text Marek Havel, Odbor HSI ÚMČ Praha 18

Foto archiv ÚMČ Praha 18

Jste zde: Úvod > Sídliště a životní prostředí > I letos začne koncem května úklid komunikací