HC Letci Letňany získali bronz

STR17 LETCI LETNANY2První ročník turnaje hráčů narozených v roce 2002, České teplo Ice Hockey Cup 2012, se konal o víkendu 30. března- 1. dubna v letňanské Ice Areně. Po tři dny tu bojovali o medaile nejlepší mladí hokejisté.

Slavnostního zahájení se zúčastnili starosta MČ Praha 18 Mgr. Ondřej Lněnička a známý extraligový hráč Petr Ton. První den turnaje vytvořili nádhernou a bouřlivou atmosféru žáci 4. tříd ZŠ Ďáblice, kteří přišli povzbudit tým z Letňan.

Perfektně organizačně zajištěný turnaj vyvrcholil finálovým zápasem mezi týmy HC Sparta Praha a HC Bílí Tygři Liberec, které předvedly zápas vynikající úrovně. Ten lze směle nazvat oslavou ledního hokeje této věkové kategorie, celý turnaj pak festivalem ledního hokeje.

Turnaj byl hodnocen jak jednotlivými realizačními týmy, tak diváky jako velice zdařilý a byl pojímán jako vyvrcholení hokejové sezony. Již nyní se zařadil do termínové listiny turnajů konaných v roce 2013.

Poděkování za nevšední sportovní zážitky patří oddílu HC Letci Letňany, občanskému sdružení IHFA CR, Městské části Praha 18 a samozřejmě všem sponzorům, bez jejichž podpory by takto kvalitní turnaj ne- bylo možné uspořádat.

 

Konečné pořadí

1. HC Sparta Praha

2. HC Bílí Tygři Liberec

3. HC Letci Letňany

4. HC Slavia Praha

5. HC PSG Zlín

6. HC Hvězda Praha

7. HC Slezan Opava

8. HC Kometa Brno

9. HC Vodní Lvi Benešov

10. HC Verva Litvínov

11. HC Rytíři Kladno

12. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

 

text a foto Ice Hockey Friend Association Czech Republic

Jste zde: Úvod > Sport > HC Letci Letňany získali bronz