Squashisté z Letňan byli úspěšní na mistrovstvích ČR 2017

STR31 SQUASHISTE MCR 2017Na české squashové scéně proběhly vrcholné akce, na kterých reprezentovali hráči a hráčky z letňanského klubu Squash Modrý Svět.

Na mistrovství dospělých se nejvíce dařilo Tereze Elznicové, která konečnou 8. příčkou v kategorii žen vytvořila klubový rekord. Premiéru na šampionátu dospělých si užila patnáctiletá Tereza Šlehoferová, po nevydařeném úvodním utkání zvítězila ve všech ostatních a skončila 17. Na mistrovství se kvalifikovali a dobrý dojem zanechali také Petr Steiner (26.) a Kristýna Vohánková (28.).

V kategorii masters 50+ nastoupil Petr Švejda a po urputných kláních uzavřel první desítku.

Uskutečnil se i národní šampionát juniorů. Vicemistryní republiky do sedmnácti let se stala již zmíněná Tereza Šlehoferová.

Krásné bronzové místo obsadil v kategorii B11 David Linhart, který sehrál vyrovnané semifinálové klání na pět setů s pozdějším vítězem. Valerie Vohánková skončila na pěkné 12. příčce v kategorii G13. Blahopřejeme

Text Petr Steiner, Squash Modrý Svět

Foto squashPage.net

Jste zde: Úvod > Sport > Squashisté z Letňan byli úspěšní na mistrovstvích ČR 2017