Holky to dokázaly. V Letňanech se bude hrát extraliga!

STR34 HOLKY TO DOKAZALY SQUASHSquashistky letňanského sportovního klubu Squash Modrý Svět opět ovládly tabulku první ligy a postoupily do baráže o extraligu.

V té se utkaly s ostravskými extraligovými hráčkami. První náročnou bitvu sice kapitánka Jana Sigačevová prohrála 2:3 na sety, nicméně na kurtu nechala maximum.

Poté nastoupila jednička týmu Tereza Elznicová. Za stavu 0:2 na sety to nevypadalo dobře, ale Tereza se pak rozjela a podařilo se jí snížit na 1:2. Nejtěžší chvilka přišla ve čtvrtém setu, kdy měla soupeřka za stavu 9/10 mečbol, který mohl ukončit celou baráž v náš neprospěch. Tereza však náročnou chvíli zvládla, čtvrtý set otočila a rozhodující pátý set zcela ovládla: 1:1 na zápasy.

Do hry tak dostala spoluhráčku Terezu Šlehoferovou, na které ležela tíha finálního výsledku. Naše mladá naděje obstála výborně a vítězstvím 3:1 rozhodla o tom, že v příští sezoně uvidíme v Letňanech hrát nejlepší české squashistky.

Věříme, že náš tým, ve kterém hrají ještě Kristýna Vohánková, Veronika Bušková a Irena Vanišová, v národní konkurenci obstojí. Na to se můžete přijít podívat přímo do Modrého Světa nebo sledovat webové stránky www.squashMS.cz.