SK Kamiwaza karate slaví další úspěchy

KAMIWAZA LOGO COLORLetňanský klub SK Kamiwaza karate, který působí v ZŠ Tupolevova v Letňanech, slavil během první poloviny školního roku další sportovní úspěchy.

Po podzimním maratonu českých i zahraničních soutěží si klub upevnil své místo v žebříčku nejúspěšnějších klubů olympijského karate v České republice. Zejména našim dětem se dařilo v oblasti sportovního zápasu kumite. Po průběžném hodnocení pražských oddílů karate, v kategoriích sportovního zápasu kumite, klub součtem průběžných bodů několikanásobně přeskočil všechny další pražské oddíly a v současné době je jasným lídrem, kterého již těžko někdo jiný předežene.

SK Kamiwaza karate soustředí svoji činnost v ZŠ Tupolevova zejména na děti a mládež. Tréninky pro začínající děti probíhají každé pondělí od 17 do 18 hodin.

Klub úzce spolupracuje také s MČ Praha 18, která navíc v roce 2017 podpořila oddíl v rámci dotačního programu na podporu sportu a volného času. I díky tomu mohou děti cvičit ve větší tělocvičně než v loňském roce a využívat tak lepších sportovních podmínek pro jejich rozvoj.

Věřme, že i rok 2018 bude pro letňanské karatisty tak úspěšný, jako byl rok 2017.

SK Kamiwaza karate


KAMIWAZA MEDAILE

Jste zde: Úvod > Sport > SK Kamiwaza karate slaví další úspěchy