SK Kamiwaza karate oslavil další úspěchy

STR32 SK KAMIWAZA KARATE logoLetňanský klub SK Kamiwaza karate, který působí v Základní škole Tupolevova, slavil v první polovině školního roku další sportovní úspěchy.

Po podzimním maratonu českých i zahraničních soutěží si klub upevnil své místo v žebříčku nejúspěšnějších klubů olympijského karate v České republice.

Zejména dětem se dařilo v oblasti sportovního zápasu kumite. Po průběžném hodnocení pražských oddílů karate v kategoriích sportovního zápasu kumite přeskočil SK Kamiwaza součtem průběžných bodů několikanásobně všechny další pražské oddíly a v současné době je jasným lídrem, kterého již těžko někdo jiný předežene.

SK Kamiwaza karate se v ZŠ Tupolevova orientuje zejména na děti a mládež. Tréninky pro začínající děti probíhají každé pondělí od 17 do 18 hodin.

Klub úzce spolupracuje také s městskou částí Praha 18, která navíc v roce 2017 oddíl podpořila v rámci svého dotačního programu. I díky tomu mohou děti cvičit ve větší tělocvičně, než tomu bylo v loňském roce, a využívat tak lepších sportovních podmínek pro svůj rozvoj.

Věřme, že i rok 2018 bude pro letňanské karatisty tak úspěšný, jako byl rok 2017.

Text a foto Filip Miler


STR32 SK KAMIWAZA KARATE MEDAILE

Jste zde: Úvod > Sport > SK Kamiwaza karate oslavil další úspěchy