Black Angels byli úspěšní na turnaji Prague Floorball Cup

STR29 BLACK ANGELS PFC 2018 1

Vstup do nového roku mladým florbalistům Black Angels vyšel: na Prague Floorball Cup získali šest medailí!

Hned o prvním víkendu v novém roce 2018 se konal v Praze velký florbalový turnaj Prague Floorball Cup. Zúčastnilo se jej celkem devět týmů klubu Black Angels napříč věkovými kategoriemi.

A turnaj se letňanským florbalistům velice vydařil. Na medailové umístění nakonec dosáhlo hned šest družstev! Bronzové umístění braly týmy dorostenců, dorostenek, starších žáků a elévů ročníku 2008. Stříbrné umístění pak elévové 2007 a přípravky 2009.

Dá se to pokládat za velmi úspěšný start do nového roku – pevně věříme, že letňanský florbal sklidí úspěchy i na dalších turnajích.

STR29 BLACK ANGELS PFC 2018 4bV průběhu turnaje se navíc uskutečnil důležitý zápas I. ligy mužů tj. druhé nejvyšší soutěže, v němž Black Angels bojovali se soupeřem z Havířova, který aktuálně drží první místo v tabulce. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale Pražáci dokázali v poslední třetině zabrat, vstřelili pět gólů a zvítězili 9:6!

Zatím poslední zápas v I. lize mužů odehráli Black Angels v neděli 11. února večer, kdy v čakovické hale porazili FB Hurrican Karlovy Vary těsně 8:7. Také díky tomu jsou nyní na krásném druhém místě tabulky.

Tabulku I. ligy mužů sice stále vede TJ Slovan Havířov, ale Black Angels, společně se třetím v pořadí 1. MVIL Ostrava WOOW, na něj ztrácejí už jen jeden bod! A právě tohoto soupeře z Ostravy přivítají naši florbalisté na domácí palubovce v sobotu 24. února v 18 hodin. O dva dny později v pondělí 26. února v 19 hodin se představí Black Angels znovu v čakovické hale v souboji s SK Bivoj Litvínov.

Text a foto Jiří Patočka, Klub Black Angels

 

STR29 BLACK ANGELS PFC 2018 2

STR29 BLACK ANGELS PFC 2018 3

Jste zde: Úvod > Sport > Black Angels byli úspěšní na turnaji Prague Floorball Cup