Rádi byste se udrželi v kondici? Přijďte si zacvičit!

Tip (nejen) pro seniory

xDHBJTI 1Již několik let pořádá TJ Sokol Čakovice v tělocvičně TJ Avia kondiční cvičení pro dospělé nad 50 let, určené pro všechny, kdo trpí nedostatkem pohybu a rádi by to změnili.

Cvičící si při něm rozvíjejí a udržují pohybové schopnosti a zlepšují tělesnou kondici. Kondiční cvičení pro dospělé se pod vedením zkušené cvičitelky a náčelnice Ludmily Krebsové z Letňan a cvičitelky Aleny Lustigové koná každé úterý od 16.30 do 17.30 hod. a v pátek od 17 do 19 hod.

Cvičit chodí ženy i muži ve věku 50+ z Čakovic, Letňan, ale i z jiných částí Prahy, v současné době převažují ženy. Cvičí se při hudbě za použití různých sportovních pomůcek (karimatek, nafukovacích míčů, tyčí, expanderů apod.).

Mimo vlastní cvičení se senioři scházejí a společně se baví, například při setkáních se starou gardou sokolů či společných výletech. Díky spolupráci se ZUŠ Marie Podvalové mají možnost navštěvovat koncerty této školy.

TJ Sokol Čakovice sice platí za použití tělocvičny a kanceláře, ale na úhradu nákladů mu přispívá městská část Praha 18 formou grantu, za což jí patří dík.

Chtěli byste si také přiměřeně udržovat tělesnou kondici a setkávat se s dobrými lidmi? Potom tedy přijďte! Rádi vás přivítají mezi sebou, a to i v případě, že vám je méně než 50 let!

S využitím podkladů V. Mikyskové, členky TJ Sokol Čakovice, připravila –red–

 

STR31 AVIA CAKOVICE TELOCVINA 2

Jste zde: Úvod > Sport > Rádi byste se udrželi v kondici? Přijďte si zacvičit!