Karatisté úspěšně vstoupili do nové sezony

STR30 KARATISTE KAMIWAZA LOGOI dětem ze sportovního klubu SK Kamiwaza karate začala nová sezona. Raketovým startem nabírají síly jak po loňském mistrovství republiky, kde úspěšně zabojovaly o medaile, tak i po dětské lize, která začátkem roku probíhala nedaleko Prahy.

O tom, že letňanští karatisté jsou při plné síle a plni nadšení, se mohli diváci přesvědčit v sobotu 3. února 2018 v Městské sportovní hale v Říčanech, kde se konalo další kolo Dětské ligy karate.

Navzdory chřipkové období se turnaje zúčastnilo velké množství dětí, a to jak z klubu Kamiwaza, tak z dalších klubů z celé České republiky. Turnaj byl určen především pro mladší děti, resp. začínající karatisty.

Na všech závodnících bylo vidět odhodláni bojovat do posledních sil o medaile. Pro každého soutěžícího byl jako vždy připraven malý dárek v podobě časopisu Junior, a tak si i ti, kteří nevystoupali na stupínek vítězů, odnesli z turnaje jak plno zážitků, tak zajímavé čtení.

Gratulace patří nejen oceněným, ale i ostatním dětem, které si – leckdy poprvé v životě – vyzkoušely, jaké to je, zúčastnit se turnaje. Stále je ale co zlepšovat…

O tom, zda se karatistům z klubu daří, se můžeme již brzy přesvědčit na největším pražském turnaji karate Kamiwaza Cup 2018, který se koná v sobotu 21. dubna na Jižním Městě v Praze. V nejbližších dnech a měsících čekají pokročilejší závodníky již další republikové i mezinárodní soutěže, prostřednictvím kterých se budou moci nominovat na Mistrovství ČR 2018 a také na Mistrovství Evropy a světa.

Přejeme všem členům SK Kamiwaza karate úspěšnou sezónu 2018.

Text a foto Denisa Šťástková, SK Kamiwaza karate

 

STR30 KARATISTE VSTUP 2018

Jste zde: Úvod > Sport > Karatisté úspěšně vstoupili do nové sezony