Ve Sport Agency Praha si mohou zatančit děti i dospělí

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 1Taneční klub Sport Agency Praha se zaměřuje především na dětské, juniorské a mládežnické páry, rádi tu ale přivítají i dospělé tanečníky.

„Všichni členové klubu Sport Agency Praha tančí rádi, a proto se scházejí čtyřikrát i pětkrát týdně v KD Letňanka, který se nachází v Rýmařovské ulici v centru Letňan,“ přiblížila Listům aktivity členů klubu jeho vedoucí magistra Gabriela Doležalová.

A pokračovala: „V Letňance se konají kurzy zaměřené na všechny věkové kategorie – od dětí po seniorské páry. Svůj kurz si tu najdete v případě, že chcete soutěžit v nejvyšší třídě, nebo naopak, když si chcete jen pravidelně zatančit, naučit se latindance či si vylepšit taneční styl. Snažíme se, aby si u nás přišli na své všichni, kdo mají o tanec zájem. Z těchto důvodů využíváme k výuce jak vlastní lektory, tak trenéry nejvyšších trenérských tříd. Mezi našimi trenéry jsou dokonce i porotci mezinárodních soutěží.“

Pokud máte zájem o jakékoliv informace, týkající se tanečních kurzů, zavolejte přímo Gabriele Doležalové, na tel. 777 800 234.

Text a foto Olaf Deutsch

 

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 2

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 3

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 4

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 5

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 6

Jste zde: Úvod > Sport > Ve Sport Agency Praha si mohou zatančit děti i dospělí