Mužský tým Black Angels zakončil sezonu třetím místem

STR31 BLACK ANGELS JARO 2018 1Florbalový tým Black Angels opět překonal další milník v historii své existence. Mužský tým, který před třemi lety postoupil do druhé nejvyšší soutěže (I. liga) letos bojoval o postup mezi českou elitu do Tipsport Superligy.

Ze základní části postoupil tým z druhé pozice a ve čtvrtfinále si lehce poradil s pražským soupeřem Start98, když jej porazil 3:0 na zápasy. V semifinále je čekal další pražský tým, konkrétně Královské Vinohrady. Po třech zápasech za nepříznivého stavu 1:2 čekal muže čtvrtý zápas na hřišti Vinohrad. Chyběla minuta a půl do konce zápasu, letňanští Black Angels vedli 5:4, pak ale přišlo vyloučení, které je stálo výhru – v následujícím oslabení totiž dostali „Bleci“ gól a v prodloužení další.

Sezona tak skončila dříve, než se čekalo, do finále postoupil tým Vinohrad.

Ač zklamáni, přijali hráči Black Angels krásné 3. místo, které je také historických úspěchem. Tým teď má rok na přípravu na další pokus o postup do nejvyšší soutěže.

Velký dík patří všem divákům, kteří Black Angels celý rok podporovali. Těšíme se na ně opět v další sezoně!