Letňanské letiště hostí obří turnaj v paintballu: 2018 Prague Open

PAINTBALL 2018 INFO 1Po Francouzském Chartres je Praha v těchto dnech druhým městem, které hostí paintballovou událost NXL Europe. Koná se během posledního květnového víkendu na Letišti Letňany.

Turnaje 2018 Prague Open se účastní více než stovka paintballových týmů. Letiště Letňany se tak proměnilo na gigantické hřiště, kde se odehrává zatím největší paintballová událost v historii soutěže, na které nechybějí ani čeští profesionálové.

Diváci se kromě profesionálních a amatérských paintballových turnajů mohou těšit i na doprovodný program, jehož součástí bude například show od Holdfingers, a také prezentace výrobců paintballového vybavení. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v neděli odpoledne.

„Velmi nás těší, že můžeme českým fanouškům zprostředkovat nevšední podívanou a zároveň do Prahy přilákat světovou paintballovou elitu. 2018 Prague Open je historicky největší a nejdražší akcí tohoto typu. Pokud nemáte plány na víkend, jste srdečně zváni,“ říká Pavla Pulchart ze společnosti Asiana, která je koordinátorem akce.

Pro diváky je vstup zdarma.

(dp) s využitím int


PAINTBALL 2018 INFO 2

Jste zde: Úvod > Sport > Letňanské letiště hostí obří turnaj v paintballu: 2018 Prague Open