Šermíři SC Praha vybojovali na domácích planších čtyři tituly

STR22 SERMIRI SC KVETEN 2018V letňanské BB Areně se konalo o víkendu 9. a 10. června 2018 Mistrovství České republiky v šermu kordem kategorie kadetů a kadetek, tj. věkové kategorie U17.

Pro domácí závodníky klubu SC Praha to byl turnaj nadmíru vydařený. Mistry reoubliky a zároveň vítězi Českého poháru se v individuální soutěži stali Veronika Bieleszová a Matyáš Brykner, vicemistry Tereza Havlínová s Matějem Salzerem. Kompletní sbírku medailí pak mezi kadetkami završila ziskem bronzové medaile Kateřina Červenková.

V soutěži družstev pak SC Praha vybojovalo zlaté medaile jak mezi kadety (Brykner, Salzer J. a Salzer M.), tak mezi kadetkami (Bieleszová, Červenková, Vincencová). Stříbro mezi kadetkami přidalo družstvo SC Praha B ve složení Devincenzo, Havlínová, Trebunskikh a Prokšíková. Gratulujeme!

Text a foto Martin Čapek, SC Praha

Jste zde: Úvod > Sport > Šermíři SC Praha vybojovali na domácích planších čtyři tituly