Titul vicemistryň extraligy ČR ve squashi zamířil poprvé do Letňan

STR23 TITUL VICEMISTRYN SQUASH 2018Letošní ročník extraligy ČR žen ve squashi byl pro Letňanské zajímavý tím, že se ho zúčastnily ženy zdejšího klubu Squash Modrý svět.

Tereza Elznicová, Tereza Šlehoferová, Jana Sigačevová, Kristýna Vohánková a Irena Vanišová, které loni postup do nejvyšší soutěže vybojovaly, posílené o nejlepší českou hráčku Annu Serme, absolvovaly svůj první extraligový ročník velmi úspěšně. S předsezonním heslem „Hlavně nesestoupit!“ obsadily po základní části třetí místo, zajišťující účast v semifinále play off. V něm změřily síly s loňskými mistryněmi týmu SC Otec Praha.

Rozhodující zápasy vyhrály Anna a Tereza E. a na světě byla senzace – nováček ve finále! V něm naše děvčata narazila na další kvalitní tým, Fotorobot.

V souboji o republikové prvenství své kvality opět prokázala Anna, bohužel dobré výkony obou Terek na výhry nakonec nestačily. A tak titul mistryň, i když nebyl daleko, děvčata nezískala. Ale povedenou sezonu plnou kvalitně odehraných zápasů, zakončenou krásným finálovým úspěchem a významnou podporou přátel a fanoušků, už si s sebou ponesou navždy.

Podrobné reportáže z play-off si můžete přečíst na www.squashMS.cz/squash/klub/.

Text Petr Steiner

Foto squashPage.net

Jste zde: Úvod > Sport > Titul vicemistryň extraligy ČR ve squashi zamířil poprvé do Letňan