Běh naděje: středa 25. května v lesoparku

STR13 BEH NADEJE OBRMěstská část Praha 18 pořádá dobrovolnou humanitární akci spojenou s veřejnou sbírkou v letňanském lesoparku s názvem Běh naděje.

Akce se koná ve středu 25. května 2016 od 9 do 17 hodin. Trať můžete absolvovat jakýmkoliv způsobem – chůzí, během, joggingem, na invalidním vozíku,´na kole, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem apod., podle vlastních sil.

Nebuďte lhostejní a bojujte společně s námi proti rakovině a dalším nebezpečným civilizačním chorobám!

Číst dál: Běh naděje: středa 25. května v lesoparku

O výstavu Titanic je velký zájem, bude tak prodloužena do 10. července

300x300 2Městská část Praha 18-Letňany již několik měsíců hostí Světovou výstavu Titanic. Expozice mapuje kompletní osud legendárního plavidla. Návštěvníci zde uvidí více než dvě stě reálných exponátu vytažených z vraku lodi i věrně zrekonstruované části lodi.

Kvůli velkému zájmu se pořadatele výstavy rozhodli její otevření v PVA EXPO PRAHA Letňany prodloužit do 10. července 2016. Šanci na návštěvu tak mají i prázdninový výletníci.

„Samozřejmě nás zájem moc těší. Pro návštěvníky se snažíme vytvořit co nejlepší atmosféru. Titanic je fenomén, a tak jsme na výstavě zažili již velmi zajímavé chvilky. Mám na mysli několik žádostí o ruku nebo dokonce i svatbu,“ řekla k výstavě s romantickým nádechem Lucie Nouzová, marketingové ředitelka JVS GROUP.

Číst dál: O výstavu Titanic je velký zájem, bude tak prodloužena do 10. července

Letňany nejen dětem: desátému ročníku je vyhrazen poslední květnový víkend

Letňany nejen dětem 2014 2b

Jubilejní desátý ročník akce Letňany nejen dětem se letos uskuteční v pátek 27. května a v sobotu 28. května na Staré Návsi.

Program - pátek 27. 5. od 16 hodin: zahájení * pohádka Pejsek a kočička jedou na koncert * Michael Foret & Band * skupina DOTOHODU * Oldies party DJ Burda.

Sobota 28. 5. od 11 hodin: zahájení * folklorní soubor Kytice *jazyková škola Ajpro * sbory Hra je to a A je to * Sport Agency Praha a Kazimírka - taneční vystoupení * pohádka Červená Karkulka * show s pejsky * prezentace mladých hasičů * kouzelník * loutková hudební show * Dixieland Messengers Praha * Duo Verona * Portless * světelná show.

Moderuje Jitka Asterová.

Číst dál: Letňany nejen dětem: desátému ročníku je vyhrazen poslední květnový víkend

Jste zde: Úvod > Z radnice