O výstavu Titanic je velký zájem, můžete ji navštívit až do 10. července

300x300 2Městská část Praha 18-Letňany již několik měsíců hostí Světovou výstavu Titanic. Expozice mapuje kompletní osud legendárního plavidla. Návštěvníci zde uvidí více než dvě stě reálných exponátu vytažených z vraku lodi i věrně zrekonstruované části lodi.

Kvůli velkému zájmu pořadatelé výstavy prodloužili její otevření v PVA EXPO PRAHA Letňany až do 10. července 2016. Šanci na návštěvu tak mají i prázdninový výletníci.

„Samozřejmě nás zájem moc těší. Pro návštěvníky se snažíme vytvořit co nejlepší atmosféru. Titanic je fenomén, a tak jsme na výstavě zažili již velmi zajímavé chvilky. Mám na mysli několik žádostí o ruku nebo dokonce i svatbu,“ řekla k výstavě s romantickým nádechem Lucie Nouzová, marketingové ředitelka JVS GROUP.

Číst dál: O výstavu Titanic je velký zájem, můžete ji navštívit až do 10. července

Společenská kronika (6/2016)

V dubnu slavili:

DORT75 let: Brabcová Olga, Klíma Miloslav, Musilová Jana, Švelblová Zdeňka, Vokatá Jana, Vrabíková Jana

80 let: Bušek Milan, Šeflová Jana

85 let: Haase Jaroslav, Mošner Bohumil, Pošvářová Olga

90 let: Dejlová Eva, Horáková Jana

Jubilantům dodatečně přejeme vše nejlepší!

Projekt Zdravá městská část a místní Agenda 21

STR15 Projekt Agenda 21 1Většina obyvatel Letňan si přeje, aby se městská část rozvíjela a nabízela příznivé podmínky pro život, práci i trávení volného času. Spojení sociálních a ekonomických podmínek rozvoje s kvalitním životním prostředím je náplní dokumentu OSN Agenda 21.

Ta je na úrovni měst a městských částí realizována jako místní Agenda 21 (MA21).

Co tedy je MA21?

Místní Agenda 21 je nástroj uplatnění principů trvale udržitelného rozvoje na místní úrovni v praxi. Je realizována na konkrétním místě, v konkrétním čase.

MA21 je časově náročný proces, který prostřednictvím zkvalitňování správy věcí veřejných, strategického plánování, zapojování veřejnosti a využívání všech dosažených poznatků o udržitelném rozvoji zvyšuje kvalitu života občanů ve všech jeho směrech a vede k odpovědnosti občanů za jejich životy i životy ostatních.

Číst dál: Projekt Zdravá městská část a místní Agenda 21

Jste zde: Úvod > Z radnice