Pila Cup 2016: v sobotu 1. října

STR17 PILA CUP 2016 INFO

V pořadí již 3. ročník soutěže pro „ostré“ muže a ženy Pila Cup připravil letňanský sbor dobrovolných hasičů na sobotu 1. října 2016. Toho dne členové JSDH změří své síly a dovednost při práci s motorovou pilou.

Akce, která se bude konat v areálu zbrojnice SDH Letňany v Toužimské ul. 744, bude zahájena v 9 hodin.

Na pořadu dne bude celkem pět disciplín – simulované kácení na trenažeru, výměna řetězu na čas, kombinovaný řez, přesný řez a odvětvování, soutěžit budou týmy i jednotlivci. Vítěz získá motorovou pilu Husqvarna.

Číst dál: Pila Cup 2016: v sobotu 1. října

Čestní občané Letňan (1)

STR23 CESTNI OBCANE FajtlČestná občanství jsou v našich krajích udělována naprosto běžně. Mnohdy jsou však různým osobnostem udělována bez rozmyslu a jsou poplatná té či oné době.

Nezřídka kdy se stává, že následně jsou v tichosti stahována, mnohdy dokonce s pocitem studu. Ne tak u nás v Letňanech. Letňanské čestné občany prověřil čas, o čemž se můžete přesvědčit v našem novém mini seriálu.

FRANTIŠEK FAJTL

Je obtížné k tomuto člověku něco dodat, a ještě k tomu v Letňanech. S naší obcí je spojen školou, která nese jeho jméno, takže někteří školáci neříkají, že jdou do školy, ale do Fajtla. Pan generál si to rozhodně zaslouží.

Číst dál: Čestní občané Letňan (1)

Soutěž O nejkrásnější okno, balkon či zahrádku

STR17 KYTICKOVA SOUTEZ Pixmac flickr VYSKAZapojte se do soutěže, kterou pro šikovné zahrádkáře a pěstitele vyhlásila městská část Praha 18, a vyhrajte jednu z poukázek na nákup zahradního zboží.

Kategorie

• Zahrádka či předzahrádka

• Balkon či okno

• Předzahrádka před bytovým domem

 

Podmínky účasti v soutěži

• Nemovitost se nachází na území MČ Praha 18

• Soutěžní okno, balkon, zahrádka či předzahrádka jsou viditelné z ulice

Číst dál: Soutěž O nejkrásnější okno, balkon či zahrádku

Jste zde: Úvod > Z radnice