Letňanská sportovně kulturní nabírá druhý dech

Michaela Řepová: Chystáme pro občany nové aktivity

STR22 LKS Řepová 1Novou jednatelkou společnosti Letňanská sportovně kulturní byla jmenována v květnu letošního roku Michaela Řepová. Za sebou už má několik měsíců práce v nové funkci, proto jsme ji požádali, aby nám něco řekla o svých dosavadních poznatcích a své vizi, jak vyjít vstříc občanům naší městské části na poli volnočasových aktivit.

Paní Řepová, prozraďte prosím nejprve čtenářům Letňanských listů něco o sobě.

Narodila jsem se v Písku, ale už pětadvacet let žiju v Letňanech. Za tu dobu prošly velkou proměnou a staly se mým domovem. Je to velmi hezká část Prahy. A mohu říct, že to tu mám moc ráda.

Funkci jednatelky vykonáváte na plný úvazek?

Ano, od června letošního roku. Mým prvořadým úkolem bylo uvést do pořádku účetnictví firmy. Zpočátku to nebylo snadné, ale nakonec se to podařilo. Bez spolupráce se zaměstnanci úřadu městské části bych se neobešla – patří jim za to mé poděkování. Vedle běžné práce, související s fungováním společnosti, jsem se podílela na přípravách zářijové akce Rozlučte se s prázdninami. Byla v tomto směru mou první.

Jaké další akce chystáte?

Oblíbenou Drakiádu, sobotní odpoledne v Třinecké, Mikulášskou a rozsvícení vánočního stromečku. To vše ve spolupráci s letňanskou radnicí.

Jakou máte vlastní představu o náplni a fungování společnosti v delším časovém horizontu?

Jak je patrné z názvu společnosti, její hlavní náplní je činnost v oblasti kultury a sportu. Chci pokračovat v akcích, na něž jsou občané zvyklí, a postupně je dál rozšiřovat. Chystáme například kroužky francouzského jazyka a hry na flétnu. Velké rezervy vidím v oblasti sportu. Připravuje se oddíl kopané pro nejmenší děti, cvičení pro seniory, všeobecné kondiční cvičení pro děti od pěti do sedmi let, turnaje ve volejbalu a basketbalu, kondiční běhy, chůze s holemi, kondiční běhy, trénink maminek s kočárky, jóga a pilates… Vše záleží na zájmu letňanské veřejnosti. Chtěli bychom, aby si v naší nabídce každý našel, co má rád a co ho baví. Budu ráda, když mi Letňanští dají vědět, co by se jim líbilo nebo co jim tu schází.

 

vizitka

Michaela Řepová

narozena:  20. 8. 1966

vzdělání:  středoškolské

profesní dráha:  po vyučení administrativní pracovnice u ČD, poté vedoucí prodejny elektro v soukromém sektoru, následně zástupce vedoucí provozu denního baru. Po mateřské dovolené administrativní pracovnice ve firmě svého muže. Krátce před nástupem do funkce jednatelky zaměstnána jako asistentka prodeje.

-dp-

STR22 LKS Řepová 2

STR22 LKS Řepová 3

STR22 LKS Řepová 4

Jste zde: Úvod > Z radnice > Letňanská sportovně kulturní nabírá druhý dech