Hledáme nejkrásnější zahrádku a balkon

STR25 KYTICKOVA SOUTEZ gardenOsmnáctka se proměnila v moderní městskou část. To ale neznamená, že tu nenajdeme krásně upravené zahrádky a předzahrádky nebo balkony, z nichž doslova přepadávají trsy rozkvetlých muškátů či petúnií.

Šikovné zahradníky, kteří tak přispívají ke zlepšení života v Letňanech, městská část za jejich snahu každoročně odměňuje.

I letos MČ Praha 18 vyhlašuje soutěž O nejkrásnější okno, balkon, zahrádku či předzahrádku před bytovým domem. Patříte-li tedy do velké rodiny pěstitelů zahradních a balkonových květin a rostlin nebo víte o někom, jehož zahrádka či balkon stojí za zviditelnění, pošlete jejich fotografie do soutěže.

 

Kategorie

•  Zahrádka či předzahrádka

•  Balkon či okno

•  Předzahrádka před bytovým domem

Výherci každé z kategorií získají poukázky na nákup zahradního zboží v celkové hodnotě 2.500 korun.

 

Podmínky účasti v soutěži

•  Nemovitost se nachází na území MČ Praha 18

• Soutěžní okno, balkon, zahrádka či předzahrádka jsou viditelné z ulice

 

Soutěžní fotografie doplněné jménem, příjmením, adresou, telefonem a souhlasem s účastí v soutěži pořízené v roce 2017 můžete posílat do konce září poštou, případně v digitální podobě na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,nebo je můžete osobně doručit do podatelny ÚMČ Praha 18, Bechyňská 639, Praha 18-Letňany.

Po vyhodnocení soutěže budou výsledky zveřejněny na webových stránkách MČ a v časopise Letňanské listy.

–red–

Ilustrační foto PIXABAY.com

Jste zde: Úvod > Z radnice > Hledáme nejkrásnější zahrádku a balkon