Oslavte s námi Den dětí! V pátek 1. a v sobotu 2. června na Staré Návsi

STR27 LND 2018 INFO 1Pro děti a jejich rodiče a prarodiče, ale také pro všechny ostatní, kdo se chtějí dobře pobavit, připravila městská část Praha 18 již podvanácté oblíbenou akci Letňany nejen dětem.

Konat se bude v pátek a v sobotu 1. a 2. června 2018 odpoledne a večer na Staré Návsi.

Připraven je jako vždy bohatý a zajímavý program. Kromě jiného pohádky Pana Pohádky a Divadélka Myšky Elišky, vystoupení domácích sborů a souborů: AJETO, Kazimírky, Sport Agency Praha, dále kapel Identity, Apollobeat, Kabát Revival a Kroků Františka Janečka či zpěvačky Heidi Janků nebo zpěváka Petra Kotvalda s doprovodnou kapelou Trik

Stará Náves i blízký park nabídnou mnohé aktivity pro děti: budou zde například kreativní dílny Slunečnice, dopravní hřiště, skákací hrad či pouťové atrakce. V případě hezkého počasí nebude chybět ani KOPEC PĚNY.

V kole štěstí a v charitativní tombole bude možné vyhrát hodnotné ceny, mimo jiné vstupenky na koncerty na Letišti Letňany.

Neseďte doma a přijďte se pobavit na Starou Náves: vstup na akci je ZDARMA!

 

PROGRAM

Pátek 1. června od 16 hodin: zahájení * pohádky Pana Pohádky * Apollobeat * Identity * Kabát Revival.

Sobota 2. června od 12 hodin: zahájení * pěvecký sbor Ajeto * AJPRO (angličtina pro každého) * taneční vystoupení Sport Agency Praha a Kazimírka * Divadélko Myšky Elišky * prezentace mladých hasičů * kouzelník Pan Kravata * cvičené opičky * balonková show * Kroky Františka Janečka * HEIDI JANKŮ * PETR KOTVALD & doprovodná kapela TRIK * světelná show FIRELOVERS.

A také dobročinná tombola * soutěžní kvíz o ceny * focení s hady * soutěže v parku * kolo štěstí * kreativní dílny Slunečnice * dopravní hřiště * pouťové atrakce * v případě slunečného počasí KOPEC PĚNY.

 

STR27 LND 2018 INFO PLAKAT

Jste zde: Úvod > Z radnice > Oslavte s námi Den dětí! V pátek 1. a v sobotu 2. června na Staré Návsi