Chcete být v obraze? Pořiďte si Kartu občana!

STR6 YOUR PASS 1Nebaví vás složitě hledat informace o dění ve vašem okolí, a přesto chcete mít přehled o všech akcích, důležitých termínech či událostech, a to vše pohodlně po ruce?

Městská část Praha 18 připravila ve spolupráci se společností YOUR PASS pro své občany zcela nový a moderní komunikační kanál, tzv. Informační digitální kartu občana. Digitální kartu si lze jednoduše stáhnout do svého mobilního telefonu s operačním systémem Android nebo iOS.

Tato karta bude sloužit hlavně jako informační médium pro občany, kteří se díky krátkým a velmi věcným sdělením dozvědí přímo na displeji svého mobilního telefonu například to, jaké se na osmnáctce chystají kulturní, společenské (Letňanský masopust, Pivobraní apod.) a sportovní akce.

Ale nejen to. Díky chytré kartě mohou dostávat – s předstihem tak, aby se jim dokázali vyhnout – informace o dopravních omezeních a komplikacích.

Městská část Praha 18 plánuje komplexní informační servis napříč všemi oblastmi tak, aby zpříjemnila občanům Letňan a Nového Proseku život – přinášet chce informace i o akcích neziskových organizací či firem sídlících nejen v Letňanech.

Chcete vědět, kdy bude nejbližší svoz bioodpadu, kdy se chystá uzávěrka teplé vody nebo kde se konají výkopové práce? Chcete mít z první ruky zprávy z radnice a další praktické informace? Stáhněte si Kartu občana do Valletu, kterým disponuje jak operační systém Android, tak i iOS. Nabízíme vám návod, jak při stahování postupovat.

Text Iveta Lojková, zástupkyně starosty

Ilustrační foto archiv společnosti YOUR PASS


STR6 YOUR PASS 2

Jste zde: Úvod > Z radnice > Chcete být v obraze? Pořiďte si Kartu občana!